Kiedy warto zdać się na projektanta wnętrz?

Pomoc specjalisty od wnętrz nie jest już luksusem ale praktycznym wsparciem i wiele osób decyduje się na taką usługę. Jeśli kupujemy nowe mieszkanie bądź też remontujemy stare właśnie z takiej pomocy warto skorzystać. Jest wiele zalet takiej usługi. Przede wszystkim oszczędność czasu a co może dziwić także pieniędzy. Zanim jeszcze będziemy mogli odebrać mieszkanie od dewelopera warto poszukać dobrego architekta wnętrz. Trzeba sprawdzić kto jest dobrze oceniany przez klientów i na jakim poziomie może zagwarantować usługę. Warto już z planem lokalu wybrać się do architekta, który swoim fachowym okiem będzie w stanie od razu wychwycić wszystkie wady i niedoskonałości takiego lokalu. Zazwyczaj przeciętny człowiek na takie kwestie w ogóle nie zwraca uwagi. Czasami deweloper daje również możliwość wprowadzenia pewnych zmian przed odebraniem mieszkania, dlatego można z takiej opcji skorzystać.

Przesunięcie ścian, zmiana ułożenia gniazdek czy światła. Trzeba wiedzieć, że architekt ma być naszym sprzymierzeńcem w przygotowaniu wnętrza, dlatego może mieć swoją wizję, ale musi zawsze brać pod uwagę poszczególne życzenia klientów. Chodzi o to, by to właśnie klienci mogli być pewni, że jego propozycje są korzystne i warto je wykorzystać we własnym mieszkaniu. Wybieramy takiego architekta, który ma wiedzę i doświadczenie, a jednocześnie potrafi słuchać klienta i zauważać jego potrzeby. Oczywiście najlepiej decydować się na architekta, który mieszka w tym samym mieście co my. Dzięki temu będziemy mieli zdecydowanie łatwiej możliwość kontaktu z nim i wszystko będzie prawdopodobnie sprawniej przebiegać. Mogłoby się wydawać, że zatrudnienie architekta wnętrz podniesie koszty. Tak naprawdę będzie to duża oszczędność.

cechy dobrego projektanta wnętrzJak to możliwe? Przede wszystkim architekt ma rozeznanie na rynku i będzie w stanie zaproponować nam czasami tańsze formy niż byśmy sami wybrali. Do tego dochodzi kwestia rabatów, które taki architekt ma zazwyczaj w wielu miejscach, z których regularnie korzysta. W ten sposób również my jako klienci takiego architekta będziemy mogli skorzystać z jego rabatów i usługa będzie dla nas zrealizowana w niższej cenie. niektórzy architekci dają również możliwość korzystania z nadzoru inwestorskiego. To doskonałe rozwiązanie, w którym to architekt przejmuje kontrole nad firmami realizującymi wnętrza, a my jedynie wchodzimy na gotowe, przygotowane już do zamieszkania wnętrze.

O nas

logo-footer

Dom Górnika Turek - Projekty wnętrz
ul. Akacjowa 7/12
62-700 Turek
​kontakt@domgornika.turek.pl

Kontakt
Aranżacja wnętrza w stylu francuskim
Jak wybrać dobrego projektanta wnętrz i nie dać się oszukać przez amatora?

Aktualności

Pokój dla kilkulatka
Styl skandynawski
Własny projekt domu
Copywright 2015 © by Dom Górnika Turek - Projekty wnętrz. Wszelkie prawa zastrzeżone. E-mail:kontakt@domgornika.turek.pl